Charakterystyka peronów i zakłady oferowane

iOption Ltd jest prywatnym posiadaniu opcje binarne instytucjonalne broker z siedzibą na Cyprze oraz na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. iOption jest jednym z licznych sprawdź te chłopaki Opcje binarne brokerów, aby przyjęły Spotoption białe platformy handlowej etykieta, która oferuje szeroki wachlarz opcji binarnych umów. iOption rozpoczęła działalność w 2008 roku handlu opcje binarne stały się dostępne dla ogółu społeczeństwa.

Bonusy i Promocje

Podobnie jak większość Opcje binarne brokerów, iOption oferuje obfite otwarcia premie konto handlowcom, że Zapis z ich platformy. Premie te są wydawane w zależności od typu konta przedsiębiorca prowadzi działalność.

a) Konto Starter: konto rozrusznika jest rachunek otwarty z minimum $ 250 wyposażony jest bonus powitalny w wysokości 25% kapitału handlowego.

b) Trader konta: Uruchamia z minimum $ 2000 i przyciąga dodatkowe $ 100 bonusu oprócz regularnego premię w wysokości 25%.

c) Konto VIP: zaczyna się od $ 5000 oraz jest wyposażony w dodatkowy 10% bonus, oprócz regularnego premię w wysokości 25%.

Oprócz regularnych premii, nazwami opcji również pochodzić z pierwszego branży; tzw bez depozytu . Ta premia, która jest warta 100 $ jest Pomocne wskazówki wynikiem współpracy pomiędzy BinaryOptionsFree i Intellitraders i zapewnia całkowitą sumę 100 $, który osadza się na konto na żywo każdego przedsiębiorcy, który podpisuje z nazwami opcji korzystając z linku bonusu partnerskiego na stronie internetowej Intellitraders i BinaryOptionsFree.

informacje o koncie

Aby rozpocząć handel z iOption, przedsiębiorca jest zobowiązany do otwarcia konta poprzez wypełnienie prostego formularza on-line na stronie internetowej iOption. Przy wypełnianiu niniejszego formularza, przedsiębiorca zostanie wysłany nazwę użytkownika i Click1 hasło, z którym, aby uzyskać dostęp do internetowej platformy. Konto jest aktywowane, gdy przedsiębiorca wysyła na jego dokumentów identyfikacyjnych. Dokumenty te stanowią dowód osobisty wydany (licencja kierowców, dowód osobisty lub paszport) oraz albo rachunek za media lub wyciąg bankowy jako dowód zamieszkania.

Istnieje kilka odmian Opcje binarne umów przedsiębiorcy mogą dokonywać transakcji na platformie iOption. Są one następujące:

a) klasycznego zamówienia Opcje binarne: Jest to standard połączeń / Put typu kontrakt, który jest odpowiednikiem góra / dół lub umowa wzrost / spadek. Przedsiębiorca może wybrać wstępnie ustawionych expiries od 15 minut do sześciu godzin w celu handlu.

b) High Yield One Touch: The wydajność jedna opcja wysokiej dotykowy daje przedsiębiorcy możliwość znalezienia ogromną wypłatę w wysokości 500%, jeśli postępuj odnośnik cena tego składnika jest w stanie sprostać wstępnie ustaloną cenę wykonania przez wygaśnięcia. Co do zasady, cena wykonania jest zwykle umieszczone w dużej odległości od ceny rynkowej danego składnika aktywów, co czyni go prawdziwym wyzwaniem dla przedsiębiorcy, aby wygrać w tej branży. Ale jeśli masz odwagi, to nie ma zaszkodzi spróbować.

c)     Opcja Builder: Dzięki tej funkcji, przedsiębiorca ma większą kontrolę nad czasem ważności oraz profilu ryzyka.Przedsiębiorca może faktycznie zdecydować, co będzie jego powroty, i dać sobie szansę odzyskać część swojego kapitału w przypadku handlu jest out of the money.

Charakterystyka peronów i zakłady oferowane

Jakie aktywa przedsiębiorcy mogą postawić na handlu z iOption? Są one zróżnicowane i wchodzą w czterech różnych klasach aktywów, jak pokazano poniżej:

Waluty: EUR / USD , GBP / USD , EUR / GBP, USD / CAD, USD / CHF, USD / RUB, GBPJPY.

Zapasy: CITI (US - CITIGROUP), Apple, Nike, Gazprom, British Petroleum, Google, Lukoil, Coca Cola, HSBC, Rolls Royce, Reuters, Toshiba, Teva Pharma, etc.

Towary: GOLD , srebro, pszenica, kawa, ropy naftowej (light SWEET surowy), cukier i platyny.

Indeksów giełdowych: Dow, Nasdaq, FTSE100 , Xetra Dax, S & P500, CAC40 i wiele innych indeksów w Azji i Bliskiego Wschodu.

Obsługa klienta

iOption posiada dział obsługi klienta, który wyposażony jest w funkcję czatu na żywo, jak również e-mail i telefoniczne linie, które zapewniają 24 godziny, przez całą życzenie klienta w kilku językach.

Czy iOption oszustwem?

iOption, założona w 2010 roku, jest jednym z nowych podmiotów w branży opcje binarne. Jest to jeden z najbardziej popularnych platform obrotu istniejących dziś i zapewnia bardzo wysoką wypłatę około 85%, co sprawia, że wyróżniają się w branży. iOption wykorzystuje najbardziej niezawodnej Dowiedz się więcej ... platformie handlowej, Spotoption, co jest podzielane przez wielu czołowych Opcje binarne maklerskich w branży. Chociaż iOption został wiadomo, że pewne drobne problemy z ich narzędzi wykresów, ogólna satysfakcja klienta była przytłaczająca doskonałe możliwości wycofania i wybitnych bramek płatniczych w celu zabezpieczenia wszystkich transakcji.

Słowo końcowe

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, no-deposit binarny opcje bonusem jest jedna cecha iOption które mianowicie tutaj należy wykorzystać. To dlatego, że stanowi najlepszą okazję przetestować na wodach uwagę żyć bez ryzykowania swoich pieniędzy