Narzędzie BinaryOptionGain Nowa Trading

BinaryOptionGain.com to pakiet oprogramowania do pobrania dla MT4. Jest on oparty na popularnych sekwencji Fibonacciego i wykorzystuje kilka własnych wskaźników. W celu uzyskania obciążenia dół będzie trzeba zarejestrować się na stronie Oferty i Informacji internetowej, ale w przeciwieństwie do wielu innych miejsc I tę opinię ktoś rzeczywiście daje dużo informacji, zanim będziesz musiał porzucić swoje dane. Strategia ta jest opisana za pomocą wykresów 15 minut MT4 ale dłuższe i krótsze przedziały czasowe mogą być również stosowane. Strategia wykorzystuje 4 wskaźniki do dostarczania sygnałów i pracuje zarówno dla połączeń i put. Chociaż nie ten wspaniały tekst jest to trend następującą strategię per se, to działa na najwyższym aktywów trendów, ale jest również przydatna dla aktywów mają tendencję do handlu zaostrzenie długoterminowych zakresów takich jak forex i surowców.

Po przeczytaniu na stronie internetowej mam wrażenie, że nasz autor jest uczniem Fibonacciego i kto może go za to winić.Używam Fib na siebie na co dzień i myślę, że to świetny metoda analizy technicznej. Strategia ta wykorzystuje standardowe Fibonacciego z 10 bar prostej średniej ruchomej i dwóch wskaźników własnych. Są to tak zwane Indeks FD i Trend F Histogram, oba oparte na teorii Fibonacciego. Teraz, aby być jasne, trzeba będzie zarejestrować się w tej stronie internetowej w celu uzyskania pobieranie, ale nie są Raport i źródło: pełne instrukcje dotyczące sposobu korzystania strategię dostarczonego z wolnego i otwartego dostępu. Jest to dobry znak, że narzędzia są legit. Aby upewnić się, używając fałszywego adresu e-mail, oczywiście, zapisałam się, aby dowiedzieć się, co naprawdę jest umowa i byłem mile zaskoczony, że narzędzia i ebook były darmowe dla użyciu. On nie polecam kilka brokerów na koniec, ale są zacne i odkładanie pieniędzy nigdy nie jest to wymóg, aby uzyskać strategii i narzędzi.

Jak to działa

Po zalogowaniu się otrzymasz link wysłany na Twój adres e-mail. Stamtąd są wysyłane do strony, gdzie można pobrać wtyczkę w MT4 i ebook opisującego gorące, aby skonfigurować i używać wskaźników strategii. Jak powiedziałem, że opiera się na czterech wskaźników. Sygnały są następujące. Najpierw narysuj retracements Fibonacciego między najnowsza niskie / wysokie lub wysokie / niskie, jak w zależności od przypadku. Linie zajrzeć tutaj Fibonacciego sygnały nie są same w sobie, ale miejsca, gdzie należy szukać odbija. W tym momencie czekać na odbiciu od jednej linii retracement potwierdzone krzyża powyżej prostej średniej kroczącej. Sygnał jest podane, gdy wskaźniki FD Index oraz Trend F potwierdzić odbić i krzyż.

 

Lubię strategię, a także fakt, że jest całkowicie za darmo, ale nie jestem pewien, że trzeba w dół ciężar jego własnych wskaźników. Z jednej strony, a średnia Fibonacciego artykułów na retracement jest powszechnie spotykane na platformach handlowych w całej rozciągłości, a jeśli to nie jest twój prawdopodobnie można dostać jeden z Internetu. Handel z Fibonacciego jest bardzo popularne i istnieje wiele innych sposobów, aby uzyskać poziom retracement, jeśli nie można umieścić je na wykresach. Po drugie, stosując prostą średnią kroczącą do Fibonacciego jest dobrym sposobem, aby rozpocząć ustawić sygnał ale znowu, są powszechnie spotykane na platformach handlowych. Jeśli chodzi o własnych wskaźników, kto wie. FD Index jest OK, to zmienia kolor na czerwony i zielony, gdy daje sygnał ale co z tego. Wskaźnik Trend F wygląda całkiem użyteczne, ale również wygląda podobnie jak MACD. I nie rozumiem, dlaczego nie można było umieścić MACD na wykresach, używa prostego średniej kroczącej z retracements wszystkie informacje Fibonacciego, zapomnieć o innych wskaźników i nadal przestrzegać jego zasad. Myślę, że jego strategia jest dobra, po prostu nie jest to potrzebne. Istnieje zbyt wiele wskaźników i strategie, które są testowane przez czas i zaufane przez handlowców na całym świecie. Myślę, że w końcu to będzie zawrócić i gryzie mnie w dupę z niezliczonych ilości ofert e-mail, aby kupić więcej usług.