Strategia Obrotu silne tendencje na EURUSD

Strategia ta sprawdza się najlepiej w silnych trendach, ale może być również używany do wyszukiwania danych przy słabszych trendów, jak również, choć silne super szybka reakcja tendencje są zawsze preferowana środowiska w handlu. W połączeniu z opłacaniem bardzo zbliżona do ceny akcji i siły, strategia ta trafia bardzo korzystne ceny i pozwala na duży potencjał zysku.Dodatkową korzyścią jest to, że ryzyko może być również przechowywane dość mały.

trendy

Tendencja jest nie tylko bezwzględny ruch w jednym kierunku; porusza się w fale, ale sprawia, że ogólny postęp w jednym kierunku. Spadkowy zaczyna się ruch w dół, mniejszą pullback a potem jeszcze przenieść niższe i tak dalej. Głównymi fal (w tym przypadku w dół) są nazywane impuls lub fale pierwotne. Dopóki udary są silniejsze niż pullbacks trend może rozsądnie zdrowe.

Siła jest określona przez odległość i prędkości. Figura 1 wykazuje silną tendencję. Zwróć uwagę na udary (w tym przypadku w dół) obejmują znacznie większe odległości niż pullbacks a także mieć większą prędkość niż pullbacks. To pokazuje, że sprzedający są bardziej zainteresowani sprzedażą niż kupujący są zainteresowani kupnem.

Istnieje wiele informacji na wykresie. Lewa strona pokazuje silny trend spadkowy, który tu jest link >>> chcemy być częścią przechodząc krótki (kupowanie puts). Jak poruszać się dalej w prawo na wykresie pullbacks się silniejszy i dolna porusza się mniejszy. To jest nasz sygnalizator downtrend prawdopodobnie skończy, albo że przynajmniej warunki zmieniły się na tyle, że nie chcemy, aby utrzymać przy krótkich pozycji stosując następującą strategię.

Strategia

Strategia ta prostu aktywuje strukturę fal trendów, jak również spowolnienie na pullback wejść w kierunku trendu. Oczekując na spowolnienie podczas ryzyko Pullback mogą być małe i zmaksymalizować zysk.

Oto podstawowe zasady przy założeniu trendu spadkowego, jak pokazano na rysunku 1 i 2.

  • Wprowadzić tylko w kierunku dominującej tendencji
  • Zastosuj Bollinger Bands lub podobnego wskaźnika do wykresu (używam zapakowana na wykresie 1 minutę w sposób opisany w Day Forex Trades - Oct 7 , który obejmuje inną odmianę tej strategii).
  • Zajmie tylko transakcji, które są w pobliżu tej tonów średnich z Bollinger Bands.
  • wprowadzić tylko wtedy, gdy jest przerwa trzech barów lub więcej.
  • Im bliżej wejścia jest do góry z trzech barów, z mniejszym ryzykiem, ale można wprowadzić w dowolnym miejscu wewnątrz spowolnienia bar 3+ (dla trendu wzrostowego, najlepiej wejść w pobliżu dna spowolnienia jeśli to możliwe).
  • Umieść przystanek kilka pipsów poza wzloty spowolnienie (dla trendu wzrostowego, przystanek znajduje się kilka pipsów poniżej minimów spowolnienia).
  • Spowolnienie pullback powinny zostać poprzedzone ostrą dolnym ruchu (patrz rysunek 2 dla podstawowa idea-for Transakcji 3 i 4, są one nadal uważane być odkryć te informacje tutaj poprzedzony gwałtownym ruchu niższa).
  • Take zysk na około 1,5 lub 2 razy ryzyko, OR, oprzeć swój cel na dystansie przeciętnych przebiegów cenowych, jak omówiono zarobić trochę pieniędzy, zanim dużo pieniędzy .
    • Jeżeli istnieją dowody na to, że trend słabnie, nadal można wziąć handlu, ale jeśli cena porusza się w swoim kierunku, a następnie szybko się nie powiedzie, wyjść (czwarta handlu na rysunku 2 jest tego przykładem).
Figura 2 przedstawia tę samą tendencję spadkową widzieliśmy wcześniej. Teraz Wstęgi Bollingera zostały zastosowane, a także małych pudełek, które zaznaczają odpowiednie spowolnienie i możliwości handlowych.

Wprowadzić gdzieś w spowolnienia materacem korzystnie u góry (dla trendu spadkowego), ponieważ ryzyko będzie mniejsze.Umieść przystanek tuż powyżej maksimów z pudełka. Będzie to zależało lekko zmienności i ram czasowych oryginalne źródło jesteś handlowych dalej. Na wykresie 1 minutę umieścić przystanek około 2 pipsów powyżej spowolnienia. Na wykresie 5 minut umieścić przystanek około 3 do 5 pipsów poza spowolnieniem.

Strategia ta wymaga, aby dostosować się do zmieniających się warunków rynkowych i uświadomić sobie, gdy trend jest prawdopodobnie drugą. Pierwsze dwa krótkie transakcje będą pracowały bardzo dobrze. Niezależnie, czy wziął zysk z prędkością 2X ryzyko (czyli jeśli ryzyko było 3 pipsy wziąć zysk po 6 oczek) lub przeznaczone do bardziej jak cena przyspieszył te transakcje były silne Transakcje trendu.

Trzeci handel jest przegrany. Dostajemy krótkie i bardzo krótko po zatrzymują się . Zauważ to spowolnienie jest tylko 3 bary,więc jest to bardzo możliwe, handel ten nie podjęto w ogóle . Ogólna tendencja jest nadal możliwe, choć w dół. Może to być po prostu większe pullback po silny ruch niższe. Więc czwarty krótkie towarowy jest podjąć. Porusza się onside ale nie przenieść niższe.

Skoro już wiemy, w oparciu o trzecią handlu, że jest jakaś siła kupna, nie przeszkadza czekać na nasz przystanek oberwać i wyskoczyć na czwartym handlu z niewielkim zyskiem, breakeven lub niewielką stratę. W zależności od punktu wejścia jest witryna internetowa nadal prawdopodobne, można wyodrębnić niewielki zysk na tej branży. Jesteśmy świadomi możliwości, że trend spadkowy się kończy, ponieważ wycofywanie się banków był znacznie silniejszy i porusza się dolna straciły swoją siłę.

Po raz kolejny, czwarty handel jest tylko 3 bar spowolnienie, więc możliwe jest, że może nie być w stanie podjąć tego handlu w ogóle, zwłaszcza jeśli czekali z zamówieniem u góry spowolnienia.

Definiowanie osobiste zasady pod uwagę, jak wejdziesz na spowolnienie , więc nie ma mowy w głowie, w jaki sposób będzie można obsłużyć tego typu sytuacjach.

Jak czytać EURUSD omawia bardziej na zarządzaniu transakcji, gdy są w toku.

Słowo końcowe

Z perspektywy czasu wygląda to łatwe do wykrycia tych transakcji, ale w czasie rzeczywistym wymaga dużo praktyki, aby określić, kiedy rynek jest silny i gdy tendencja może się zmienić. Również w zależności od tego, gdzie wejść, ryzyko może się różnić całkiem sporo. Istnieje cienka równowagi między Prawdziwe oko-łapacze upewniając się uzyskać pozycję jeśli chcesz, ale nie coraz gorzej cenę niż trzeba. Na wyjściach I zazwyczaj mają cel ustalony na około 2X moje ryzyko. Potem dostosuje ten nieznacznie w zależności od codziennych warunkach i czy tendencja wydaje się być osłabienie lub wzmocnienie.